👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق مکانیزه کردن سیستم بیمه

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق مکانیزه کردن سیستم بیمه

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..docx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 2 صفحه

 قسمتی از متن word (..docx) : 

‏چکیده

‏پروژه‏ای که ‏پیش ‏روی شماست‏ با عنوان مکانیزه کردن سیستم بیمه است که هدف آن به طور کلی خودکارسازی و یکپارچگی نمودن سیستم بیمه است. در این پروژه ما با استفاده از نرم‏افزار MSP‏ به تحلیل و بیان واضح‏تر عمل مدیریتی و یکپارچه‏سازی پرداختیم. در این Method‏ ما از نمودارها و روش‏های مختلفی برای تحلیل و بررسی پروژه استفاده کرده‏ایم از جمله آن داشتن نمودار گانت است که این نمودار دارای دو محور افقی وعمودی است.محور افقی آن، تاریخ شروع و پایان فعالیت، محور عمودی آن نام فعالیت است که به خوبی روابط پیش نیازی در آن مشهود است. دیگر نموداری که استفاده نموده‏ایم، نمودارWBS ‏ است. در این نمودار ما هدفمان تعیین اقلام قابل تحویل پروژه، در واقع بسته‏های کاری که برای کاربران و ذینفعان قابل دسترسی و ارزیابی باشدکه می‏توان پروژه را بر اساس فازهای اصلی اجزای آن تفکیک نمود یعنی شکستن پروژه بر اساس مراحل اجرای پروژه.

‏روش‏های مدیریتی که به کار بردیم استفاده از تخصیص منابع، تسطیح منابع،تبادل هزینه و زمان و بهنگام سازی می‏باشد. ما در روش تخصیص منابع با توجه به نیاز هر فعالیت و داشتن امکانات و تجهیزات مورد کاربرد در پروژه به فعالیت مورد نظر منبع می‏دهیم که در واقع اجرای پروژه در مقاطعی از زمان، سطح احتیاج به منبع، از حد قابل دسترس بالاتر می‏رود که با توجه به شرایط کاری تعیین می‏کنیم چه مقدار و چه تعداد باشد. در تسطیح منابع، هدف از برنامه به حداقل رساندن هزینه ناشی از نوسانات سطوح منابع مختلف است که ما همه این مراحل را با روش ابتکاری انجام داده‏ایم.

‏ ما با نشان دادن نوع فعالیت و دادن قیمت بر اساس ریال، هزینه‏های لازم را برآورد کرده و به آن اختصاص داده‏‏ایم و به عنوان یک مدیر پروژه، کلیه مراحل مدیریتی را انجام داده ایم و شرح کامل آن را در طول پروژه می‏توانید مشاهده کنید.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت روش های بیهوشی پاورپوینت درباره نوسازی و دگرگونی سیاسی پرسشنامه باورهای فراشناخت پاورپوینت دستور زبان فارسی پاورپوینت نتايج ارزيابي مطابق استاندارد APO