👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت پیام های اخلاقی کربلا

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت پیام های اخلاقی کربلا

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت پیام های اخلاقی کربلا

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 26

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

تکریم انسان در كربلا :

بر خلاف جبهه باطل که به انسان‌ها به عنوان ابزاری برای تامین خواسته‌ها و منافع خویش می‌نگرند، در جبهه حق، مومن ارزش و کرامت دارد. کرامتش هم نشات گرفته از ارزش حق است. انسان‌ها احترام دارند و به لحاظ ایمانشان مورد تکریم‌اند، معیار هم تقوا و ایمان و تعهد است نه رنگ و زبان و قبیله و نژاد و منطقه جغرافیایی. امام حسین علیه‌السلام در عاشورا، به یاران خویش عزت بخشید، آنان را با وفاترین یاوران حق نامید؛ خود را به بالین یکایک یاران شهیدش می‌رساند و سر آنان را بر دامن می‌گرفت. بین آنان تفاوت قائل نمی‌شد. هم بر بالین علی‌اکبر علیه السلام حاضر شد، هم بر بالین غلام خویش .

نقش شجاعت در كربلا :

شجاعت آن است که انسان در برخورد با سختی‌ها و خطرها، دلی استوار داشته باشد. بیشتر کاربرد این واژه، در مسائل مبارزات و جهاد و برخورد با حریف در نبرد و نهراسیدن از رویارویی با دشمن در جنگ‌ها است. این نیروی قلبی و صلابت اراده و قوت روح، سبب می‌شود که انسان هم از گفتن حق در برابر ظالمان نهراسد، هم هنگام نیاز به مقابله و نبرد بپردازد، هم از فداکاری و جانبازی نهراسد. در جایی که اغلب مردم می‌هراسند، شجاعت آن است که انسان علی‌رغم وجود زمینه‌های هراس، نترسد و خود را نبازد و با غلبه بر مشکلات، تصمیم‌گیری حق و درست داشته باشد .

و...

👇محصولات تصادفی👇

دانلود اتوکد منطقه 3 تهران پرسشنامه دشواری های تنظیم هیجانی پرسشنامه سنجش رضایت شغلی (JDI) اسمیت، کندال و هیولیندر 1969 دانلود پاورپوینت چرخ گوشت پاورپوینت ریاضی چهارم دبستان موضوعاندازه گیری زمان